Blog - co nowego?

Najmodniejsza biżuteria 2022 - sprawdź nasze propozycje!

Chcesz wraz z nowym rokiem odświeżyć swoją kolekcję biżuterii? Zastanawiasz się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Sprawdź nasze propozycje modnej biżuterii na 2022 rok!

label
perm_identity Decore
remove_red_eye 22 odsłony

Jak dobrać rozmiar bransoletki?

Chcesz kupić bransoletkę i nie wiesz, jak dopasować jej rozmiar? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak prawidłowo zmierzyć obwód bransoletki i wybrać jej właściwy rozmiar. Zapraszamy do lektury!

label
perm_identity Decore
remove_red_eye 79 odsłony

Jak czyścić biżuterię? Praktyczne porady i skuteczne domowe sposoby

Biżuteria cieszy nas swoim blaskiem. Jednak, jak wszystko, z czasem ulega zabrudzeniu. Chcesz dowiedzieć się jak przywrócić jej blask? Zastanawiasz się czym czyścić biżuterię? Jak wyczyścić biżuterię srebrną, złotą i sztuczną? Odpowiadamy!

label
perm_identity Decore
remove_red_eye 85 odsłony

Jak przechowywać biżuterię?

Po raz kolejny próbujesz rozplątać ogromny węzeł na swoim ulubionym łańcuszku? Dostajesz białej gorączki usiłując odnaleźć kolczyk, który chciałaś założyć na ważną uroczystość? Łatwo zaradzić takim sytuacjom. Odpowiednie przechowywanie biżuterii uchroni Cię przed niepotrzebnymi nerwami podczas przygotowań do wyjścia i pomoże zadbać o porządek w błyskotkach. Przeczytaj niniejszy tekst, by poznać bardziej i mniej standardowe pomysły na przechowywanie biżuterii.

label
perm_identity Decore
remove_red_eye 81 odsłony

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. 

W naszym sklepie zbieramy dane osobowe które są potrzebne do utworzenia konta oraz realizacji zamówienia, te dane możesz edytować/usunąć lub poddać anonimizacji. Jeśli chcesz poznać jakie dane dokładnie są przetwarzane zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć